User Login Register Regain password
Email Username

IES Pio Baroja BHI

Posta elektronikoak

 

Bulegoa/Oficina  bulegoa@piobaroja.eus

 

 

Zuzendaritza/Dirección

Zuzendaria

Andoni Albisu

a.albisu@piobaroja.eus

Ikasketaburua

Marta Crespo

m.crespo@piobaroja.eus

Idazkaria

Esther Zala

e.zala@piobaroja.eus

Zuzendariordea

Raul Lechuga

r.lechuga@piobaroja.eus

Idazkariordea

Ainhoa Dufurrena

a.dufurrena@piobaroja.eus

Ikasketa burua (Gauekoa)

Xabier Uranga

x.uranga@piobaroja.eus

 

Orientazioa / Orientación

Taldeak /Grupos  Email-a
 Amaia Irigoien 1A,1D,1E,1I,1J,2A,2B,2D,2E,2F,2I,2J  a.irigoien@piobaroja.eus
 Ainhoa Bellamy 1B,1C,1F,1G,1H,1K,1L,2C,2G,2H,2K,2L,2M  a.bellamy@piobaroja.eus

 

 

 

Jakinarazten dizugu webguneak berezko zein beste batzuen cookieak dituela, eta horien bidez zerbitzu hobea eskaini nahi dizugu, eta nabigazio-esperientzia hobetu nahi dugu. Webgunetik nabigatzen jarraitzen baduzu, horrek esan nahi du onartzen duzula aipatutako helburuekin cookieak erabiltzea. Informazio gehiagorako Cookie politika.

Onartzen dut