User Login Register Regain password
Email Username

IES Pio Baroja BHI

  JARDUERA OSAGARRIAK ETA ESKOLAZ KANPOKOAK

  1. EBALUAZIOA   
     
     
  IRAILA/SEPTIEMBRE  
9 ASTELEHENA  
10 ASTEARTEA  
11 ASTEZKENA  
12 OSTEGUNA  
13 OSTIRALA  
16 ASTELEHENA BERGAMO-IRUN ELKARTRUKEA: INSTITUTUA/ HONDARRIBI BISITA
17 ASTEARTEA BERGAMO-IRUN ELKARTRUKEA: EGUN OSOA DONOSTIAN
18 ASTEZKENA BERGAMO-IRUN ELKARTRUKEA: INSTITUTUA/ IRUN BISITA/AFARIA
19 OSTEGUNA BERGAMO-IRUN ELKARTRUKEA: BILBORA EGUN OSOA
20 OSTIRALA BERGAMO-IRUN ELKARTRUKEA: FLYSCH/ALBAOLA
23 ASTELEHENA  
24 ASTEARTEA PIRAGUISMOA (GH)
25 ASTEZKENA Tabakalera IKUSKULTURA (Marrazketa)/  PIRAGUISMOA (GH)
26 OSTEGUNA PIRAGUISMOA (GH)
27 OSTIRALA PIRAGUISMOA (GH)
30 ASTELEHENA PIRAGUISMOA  (GH)
  URRIA / OCTUBRE  
1 ASTEARTEA  
2 ASTEAZKENA  
3 OSTEGUNA  
4 OSTIRALA  
7 ASTELEHENA  
8 ASTEARTEA  
9 ASTEAZKENA  
10 OSTEGUNA  
11 OSTIRALA  
14 ASTELEHENA  
15 ASTEARTEA  
16 ASTEAZKENA  
17 OSTEGUNA  
18 OSTIRALA  Ivan Gómez artistaren lana  / Trabajo del artista Ivan Gómez            
21 ASTELEHENA
22 ASTEARTEA  
23 ASTEAZKENA  
24 OSTEGUNA  
25 OSTIRALA  
28 ASTELEHENA  
29 ASTEARTEA  
30 ASTEAZKENA

Arrikrutz

31 OSTEGUNA  MONÓLOGO: NO SOLO DUELEN LOS GOLPES
  AZAROA /NOVIEMBRE  
4 ASTELEHENA  
5 ASTEARTEA   
6 ASTEAZKENA  
7 OSTEGUNA   
8 OSTIRALA   
11 ASTELEHENA  
12 ASTEARTEA   
13 ASTEAZKENA  
14 OSTEGUNA   
15 OSTIRALA      1.  EBALUAZIOKO AZTERKETAK
18 ASTELEHENA  
19 ASTEARTEA   
     

 

   2.EBALUAZIOA  
     
  AZAROA   
20 ASTEAZKENA Baionako urbanismoa (arte oinarri eta arte historia) / AQUARIUM BIOMIMETIKA BIOLOGIAKO IKASLEAK
21 OSTEGUNA ARTE OINARRIKOAK ZINERA AMAIARA (11:00-13:00)
  22 OSTIRALA  
25 ASTELEHENA Damian Pedrosa hitzaldia azken 2 orduak (lengua)
26 ASTEARTEA Damian Pedrosa hitzaldia azken 2 orduak (lengua)/ MAHALA (EKONOMIA ETA GEOGRAFIA)/  OIASSO MUSEOA (11:00-15:00)
27 ASTEAZKENA

Damian Pedrosa hitzaldia azken 2 orduak (lengua)

BIODONOSTIA                  

28 OSTEGUNA  
29 OSTIRALA GURS 1.TXANDA GELAN LANKETA/ MAHALA (EKONOMIA ETA GEOGRAFIA)
     
     
  ABENDUA   
2 ASTELEHENA   
3 ASTEARTEA   
4 ASTEAZKENA  GURS 2. TXANDA TESTIGANTZA AMAIA ARETOAN
5 OSTEGUNA   
9 ASTELEHENA  GURS 3. TXANDA. BISITA KONTZENTRAZIO ESPARRURA
10 ASTEARTEA  GURS 3. TXANDA. BISITA KONTZENTRAZIO ESPARRURA
11 ASTEAZKENA  GURS 3. TXANDA. BISITA KONTZENTRAZIO ESPARRURA
12 OSTEGUNA  GURS 3. TXANDA. BISITA KONTZENTRAZIO ESPARRURA
13 OSTIRALA  
16 ASTELEHENA   
17 ASTEARTEA   
18 ASTEAZKENA   
19 OSTEGUNA   
20 OSTIRALA  
     
     
  URTARRILA   
7 ASTEARTEA  
8 ASTEAZKENA  
9 OSTEGUNA  
10 OSTIRALA  
13 ASTELEHENA  
14 ASTEARTEA  
15 ASTEAZKENA  
16 OSTEGUNA  
17 OSTIRALA  
20 ASTELEHENA  
21 ASTEARTEA  
22 ASTEAZKENA  
23 OSTEGUNA  
24 OSTIRALA  
27 ASTELEHENA  
28 ASTEARTEA  
29 ASTEAZKENA  BILBOKO MUSEOAK                     
30 OSTEGUNA  
31 OSTIRALA  
     
  OTSAILA / FEBRERO  
     
12 ASTEAZKENA / MIERCOLES

HEZKUNTZA AFEKTIBO SEXUALA 1MAILAIN/ ZUMAIA FLYSCH Lur inguru zientziak 

DONOSTIKO ARQUITECTURA

13 OSTEGUNA / JUEVES

HEZKUNTZA AFEKTIBO SEXUALA 1MAILAIN 

"Medicamentos para el futuro" hitzaldia BIO (3.saioan)

IRUNGO GORDAILURA BISITA/VISITA AL ARCHIVO DE IRUN                   

14 OSTIRALA/ VIERNES HEZKUNTZA AFEKTIBO SEXUALA 1MAILAIN
17 ASTELEHENA/ LUNES HEZKUNTZA AFEKTIBO SEXUALA 1MAILAIN
18 ASTEARTEA/ MARTES DONIBANE LOHIZUNE ANTZERKIA FRANTZESEZ
19 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
20 OSTEGUNA / JUEVES  
21 OSTIRALA/ VIERNES  
  MARTXOA / MARZO  
2 ASTELEHENA/ LUNES  
3 ASTEARTEA/MARTES  
4 ASTEAZKENA/ MIERCOLES  
5 OSTEGUNA / JUEVES BELEN RUIZ SOROA 1.MAILAN 11:00-13:00 (FILO) 
6 OSTIRALA / VIERNES  
9 ASTELEHENA/ LUNES  
10 ASTEARTEA/MARTES  
11 ASTEAZKENA/ MIERCOLES  
12 OSTEGUNA / JUEVES  
13 OSTIRALA / VIERNES  
16 ASTELEHENA/ LUNES  
17 ASTEARTEA/MARTES  
18 ASTEAZKENA/ MIERCOLES FERNDANDO MORILLO 11:00-13:00 EUSKERAKO 1.MAILAKO A EREDUA 1H, 1I ETA 1J
20 OSTIRALA / VIERNES  
23 ASTELEHENA/ LUNES  
24 ASTEARTEA/MARTES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)
25 ASTEAZKENA/ MIERCOLES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)
26 OSTEGUNA / JUEVES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)/  MINTZAKAFE
27 OSTIRALA / VIERNES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)
30 ASTELEHENA/ LUNES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)
31 ASTEARTEA/MARTES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (IRUN)
     
     
  APIRILA / ABRIL  
1 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
2 OSTEGUNA / JUEVES  
3 OSTIRALA / VIERNES  
20 ASTELEHENA / LUNES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (CESKE BUDEJOVICE)
21 ASTEARTEA / MARTES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (CESKE BUDEJOVICE)
22 ASTEAZKENA / MIERCOLES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (CESKE BUDEJOVICE)
23 OSTEGUNA / JUEVES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (CESKE BUDEJOVICE)
24 OSTIRALA / VIERNES ELKARTRUKEA IRUN-CESKE BUDEJOVICE (CESKE BUDEJOVICE)
27 ASTELEHENA / LUNES  
28 ASTEARTEA / MARTES  
29 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
30 OSTEGUNA / JUEVES  
     
     
  MAIATZA / MAYO  
4 OSTEGUNA / JUEVES  
5 OSTIRALA / VIERNES  
6 ASTELEHENA / LUNES  
7 OSTEGUNA / JUEVES  
8 OSTIRALA / VIERNES  
       3. EBALUAZIOKO AZTERKETAK 2. MAILA         
11 ASTELEHENA / LUNES  
12 ASTEARTEA / MARTES  
13 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
14 OSTEGUNA / JUEVES  
15 OSTIRALA / VIERNES  
18 ASTELEHENA / LUNES  
19 ASTEARTEA / MARTES  
20 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
21 OSTEGUNA / JUEVES  
22 OSTIRALA / VIERNES    3. EBALUAZIOKO AZTERKETAK   1. MAILA
25 ASTELEHENA / LUNES    EXÁMENES DE LA 3ª EVALUACIÓN    1º CURSO
26 ASTEARTEA / MARTES  
27 ASTEAZKENA / MIERCOLES  
28 OSTEGUNA / JUEVES  
29 OSTIRALA / VIERNES  

Jakinarazten dizugu webguneak berezko zein beste batzuen cookieak dituela, eta horien bidez zerbitzu hobea eskaini nahi dizugu, eta nabigazio-esperientzia hobetu nahi dugu. Webgunetik nabigatzen jarraitzen baduzu, horrek esan nahi du onartzen duzula aipatutako helburuekin cookieak erabiltzea. Informazio gehiagorako Cookie politika.

Onartzen dut