User Login Register Regain password
Email Username

IES Pio Baroja BHI

EKINTZA OSAGARRIA : MEMORIA HISTORIKOA LANTZEN Actividad complementaria TRABAJO SOBRE LA MEMORIA HISTÓRICA JARDUERA PRESTATZEKO SAIOA / PREPARACIÓN TESTIGANTZAK / TESTIMONIOS

Event Finished
0
Category
Jarduerak
Last Date
2018-12-05 00:00

EKINTZA OSAGARRIA :     MEMORIA HISTORIKOA LANTZEN   2018-19

Actividad complementaria   TRABAJO SOBRE LA MEMORIA HISTÓRICA

JARDUERA PRESTATZEKO SAIOA / PREPARACIÓN

TESTIGANTZAK / TESTIMONIOS

EKINTZA

ACTIVIDAD

DEP.

DATAK

TALDEAK

GRUPOS

FECHAS

IRAKASLEAK ETA BAZEN BEHINEKO ARDURADUNAK

PROFESORES Y MONITORES DE BAZEN BEHIN

GURSEKO KONTZENTRAZIO ESPARRUA:

JARDUERA AURKEZTU

ETA PRESTATU

PRESENTACIÓN Y PREPARACIÓN DE LA ACTIVIDAD SOBRE EL CAMPO DE CONCENTRACIÓN DE GURS

............................

TESTIGANTZAK:

JOSÉ SOLA ETA ROSI PÉREZ

TESTIMONIO DEL SUPERVIVIENTE JOSÉ SOLA Y DE ROSI PÉREZ

G

U

Z

T

I

A

K

T

O

D

O

S

AZAROAREN 26AN

Astelehenean

AZAROAREN 28AN

Asteazkenean

AZAROAREN 30EAN

Ostiralean

.............

ABENDUAREN 5EAN

ASTEAZKENEAN

11:00-13:00

MENDIBIL ZINE ARETOAN

13:00TAN KLASERA ITZULI

11:00 1F

11:55 1B

13.10 1A

11:55 1I

13:10 1J

14:05 1C

8:55 1G

9:50 1H

11:00 1D

11:55 1E

.............

1. mailako talde guztiak 10:45tan aterako dira eta 13:00tan itzuli AZKEN BI KLASEAK emateko

....................

Todos los grupos de 1º saldrán a las 10:45 y volverán a las 13:00 para dar las DOS ULTIMAS CLASES

26 de NOVIEMBRE

Lunes

28 de NOVIEMBRE

Miércoles

30 de NOVIEMBRE

Viernes

......................

5 DE DICIEMBRE

MIÉRCOLES

11:00-13:00

CINES MENDIBIL

A LAS 13:00 REGRESAR A CLASE

1A

1B

1C

1D

1E

1F

1G

1H

1I

1J

ORBEL-HAIZEA PROGRAMAREN MONITOREEK JARDUERA AURKEZTUKO DIETE IKASLEEI ETA IRAKASLEEI GELAN

PRESENTACIÓN DE LA ACTIVIDAD EN CLASE A ALUMNOS Y PROFESORES POR LOS MONITORES DEL PROGRAMA ORBEL-HAIZEA

.........................................

4. ORDUAN /5. ORDUAN

4ª HORA / 5ª HORA

J. AGIRRE / M.V. ALVAREZ

O. IRAOLA/J.GALLEGO/E.ZALAKAIN/C. DE MIGUEL

A. ARZAK / N. ANDA

E. ZALA / P. GOMEZ

A. LEGASA / M.J. MENDIZABAL

J. RAMOS, L. UGARTEMENDIA / P. ZELARAIN

L. UGARTEMENDIA, E.ZABALA/E.ZALAKAIN, M.REZOLA

E. ZABALA, I. ARENAZA / J. RODRIGUEZ

M. OGANDO / A. ALBISU

J. URRUZOLA / M. REZOLA

 
 

All Dates

  • from 2018-11-26 00:00 to 2018-12-05 00:00

List of Participants

 No Participant 

Jakinarazten dizugu webguneak berezko zein beste batzuen cookieak dituela, eta horien bidez zerbitzu hobea eskaini nahi dizugu, eta nabigazio-esperientzia hobetu nahi dugu. Webgunetik nabigatzen jarraitzen baduzu, horrek esan nahi du onartzen duzula aipatutako helburuekin cookieak erabiltzea. Informazio gehiagorako Cookie politika.

Onartzen dut